Reklam

Softonic incelemesi

Kişisel ve profesyonel kullanım için gelişmiş VPN yazılımı

Sanal özel ağlar, internette gezinirken üstün düzeyde anonimlik ve gizlilik sağlar . Bir dizi gelişmiş fonksiyon sunan etkili bir paket arayanlar, genellikle Hotspot Shield ile ilişkili faydalardan faydalanacaktır.

Son derece gelişmiş ve yaygın bir VPN paketi

AnchorFree tarafından geliştirilen Hotspot Shield, şu anda piyasada bulunan en etkili VPN sunucularından biridir. Herhangi bir VPN hizmetinde olduğu gibi, ele alınması gereken birkaç önemli metrik vardır. Bu sistem, rakiplerinin çoğundan, etkinlik ve güvenlik açısından sürekli olarak yüksek puan almıştır. Örneğin, Hotspot paketi, ExpressVPN ve TunnelBear gibi diğer sağlayıcılardan daha düşük bir gecikme süresine sahiptir. Ayrıca piyasadaki en yüksek zararlı URL tespit oranlarından birini sunar. Hotspot Shield akış hızları açısından yol açar; Avast ve Norton WiFi dahil olmak üzere büyük rakipleri geride bıraktı. Kullanıcı tabanlı IP adreslerinin otomatik olarak silinmesi ve aynı anda birden fazla sunucu bağlantısı çalıştırılması gibi ek özellikler eklediğimizde, BT uzmanlarının bu özel gizlilik yazılımını neden tercih ettiklerini anlayabiliyoruz.

Kullanıcının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak

Hotspot Shield, kullanıcı dostu tasarımı için çok saygı duyuluyor. VPN bağlantıları tek bir tıklama ile aktif hale getirilebilir. Bir sunucunun arızalanması durumunda, bir öldürme anahtarı cihazı otomatik olarak kesecek ve böylece hassas bilgiler tehlikeye girmeyecektir. Canlı teknik destek , günde 24 saat ve haftada yedi gün kullanılabilir. Bir diğer önemli nokta, aynı anda beş farklı cihaza bağlanabilir olmasıdır. Hotspot Shield iOS, Mac ve Android işletim sistemleri ile birlikte çalışabilir.

Bağlantı hızları açısından, kullanıcılar da çok memnun olacaklar. Bu VPN servisi 25 ülkede bulunan 2.500'den fazla sunucu sunmaktadır . Bu aslında bir ağın her zaman mevcut olacağını belirtir. Böyle evrensel bir bağlantı hissi, Hotspot Shield'in torrent hızları bakımından en yüksek sıralamanın nedenlerinden biridir. Saniyede 0,54 megabaytlık ortalama indirme hızıyla bu servis, Avira Phantom VPN Pro ve NordVPN dahil olmak üzere büyük rakiplerden daha hızlıdır.

En iyisi değil, güvenilir bir sağlayıcı

AnchorFree, Betternet Free VPN gibi diğer iyi bilinen yazılım paketlerini geliştirdiği için, Hotspot Shield'in oldukça popüler olduğu kanıtlanmış bir sürpriz değil. 600 milyondan fazla kez indirildi ve şu anda Android ve iOS sistemleri için ilk 50 uygulama arasında yer alıyor. Gelişim ve BT uzmanları için mükemmel bir şekilde uygun olsa da, internette gezinirken üstün bir güvenlik duygusu isteyenler için de yararlıdır. ISS kısıtlamaları veya daraltma konusunda sınırlama yoktur ve tüm müşteriler 45 günlük para iade garantisinin tadını çıkarabilir.

Daha iyi güvenlik, yeni arayüz, daha hızlı bağlantı.

Değişiklikler

 • Daha iyi güvenlik, yeni arayüz, daha hızlı bağlantı.

AVANTAJLAR

 • Tek bir hesaba en fazla beş ayrı cihaz bağlanabilir.
 • 2,500'den fazla küresel sunucu sunar.
 • Hotspot Shield, medya akışı için en iyi uygulamalardan biri olarak kabul edilir.
 • HotSpot Shield Premium'un yedi günlük ücretsiz deneme sürümü mevcut.

DEZAVANTAJLAR

 • Sanal sunucular kullanılabilir; Potansiyel olarak kullanıcıyı (ve tarayıcıları kafa karıştırıcı) gerçek dünya konumları hakkında yanlış yönlendiriyor.
 • Anonim ödeme yöntemlerine izin verilmez.


Hotspot Shield hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Hotspot Shield denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!


Reklam

Hotspot Shield için alternatifler

 1. Windscribe

  1.83
  • 4
  • (159 oy)

  Çevrimiçi gizliliğinizi Windscribe ile koruyun

 2. Betternet Free VPN

  2.1.0
  • 3.6
  • (241 oy)

  Tüm Cihazlar İçin Ücretsiz Güvenli Tarama

 3. Star VPN - Free VPN Proxy & Unlimited VPN Security

  2.1
  • 4.4
  • (76 oy)

  Oleksandr Veretelnykov tarafından mac için ücretsiz bir program

 4. Hotspot Shield VPN

  2.2.0
  • 4.1
  • (26 oy)

  Anchorfree Inc. tarafından Mac için ücretsiz bir program.

 5. anonymoX

  2.5.2
  • 3
  • (23 oy)

  Firefox ile anonim olarak sörf yapın

 6. Tunnelbear

  2.1.1
  • 3.5
  • (12 oy)

  Mac için Ücretsiz İnternet programı

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

Bu yazılımın kullanımı ile ilgili kanunlar ülkeye göre değişebilir. Bu kanunların aksine olması halinde programın kullanımını teşvik etmiyor veya yasaklamıyoruz. VPN hizmetlerinin kullanımına ilişkin düzenlemeler ülkeye göre değişiklik gösterir; ülkenizde geçerli olan Yasalarca bu hizmetlerin kullanımı yasaklanmış veya sınırlanmışsa hizmeti indirmeyin. Bu yazılımın yasa dışı herhangi bir işlem yapmasına izin verilmez. Hizmetin her türlü kullanımından yalnızca siz sorumlu olursunuz.Burada sunulan ürünlerden herhangi birine tıklamanız veya herhangi birini satın almanız durumunda, Softonic referans ücreti alabilir.